Маска, пігулка і спрей: лікарка сказала, як врятуватися від коронавірусу

Маска, пігулка і спрей: лікарка сказала, як врятуватися від коронавірусу

Сімейна лікарка Рита Гофман розповіла, що в разі зараження коронавірусом-2019-nCoV перебіг хвороби можна істотно полегшити за умови правильних профілактичних заходів, включно з противірусними препаратами і медичними масками.

"Якщо люди розумно підходять до гострих респіраторних інфекцій, якщо вони вміють з ними боротися, то вони точно так само легко будуть переносити коронавірус, як пташиний і свинячий грип", – сказала вона OBOZREVATEL.

"У нас було багато випадків, коли люди, хворіючи на свинячий чи пташиний грип, переносили його як ГРЗ", – зазначила медик.

Лікарка сказала, як врятуватися від коронавірусу
Відео дня

За її словами, "має значення, як людина поводиться, наскільки вчасно вона робить профілактичні заходи". "Оскільки зараження в основному відбувається через носоглотку від однієї людини до іншої, щодня необхідно промивати носоглотку за допомогою спрею, тримати напоготові противірусні засоби – аміксин або амізон. Вони не вважаються ефективними противірусними засобами, але при цьому чудово працюють. Це допоможе локалізувати інфекцію і поліпшити місцевий імунітет".

Не менш важливі й "елементарні вимоги гігієни, про які всі знають, але мало дотримуються", наприклад, часте миття рук, – зазначила лікарка.

За її словами, як профілактика може застосовуватися медична маска. Але слід пам'ятати про те, що "маску змінюють кожні 2,5-3 години". "Маска не лікує – маска захищає, створює бар'єр за певної ситуації, якщо людина перебуває в людному місці. Але по вулиці в масці ходити смішно", – пояснила лікарка.

Вона наголосила, що важка форма коронавірусу протікає дуже швидко – "як чиркнути сірником". Тому медичка порекомендувала негайно звертатися за медичною допомогою при перших ознаках захворювання.

Як писав OBOZREVATEL, від коронавірусу в Китаї вже померла 81 особа, кількість заражених досягла 2744. Смертельний коронавірус дістався до Австралії, Малайзії та Франції. В Україні підтверджено один випадок зараження коронавірусом іншого штаму.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки