"Ми до цього не готові": евакуйованих через коронавірус українців хочуть помістити в дитячий табір

'Ми до цього не готові': евакуйованих через коронавірус українців хочуть помістити в дитячий табір

Українців, яких збираються евакуювати з Уханю, розмістять на два тижні на карантин в санаторії "Пролісок" в Київській області. Це приватний дитячий санаторій, який знаходиться в елітному селищі Козин.

Як OBOZREVATEL розповів співзасновник санаторію, у самій установі виступили проти такої ініціативи. В "Проліску" заявили, що до такого випробування не готові.

"Наш санаторій є дитячим закладом, і не пристосований для подібних заходів. Це все дуже серйозно. Ви розумієте, що наша країна навіть не готова до такого випробування. У нас всього 30 тестів, а з Уханю приїжджає 80 осіб. І карантин повинен бути від 14 до 21 дня. А якщо хтось захворів, то множте на два. Якщо один захворів, далі піде за принципом доміно. Потрібно робити спеціальні резервації як роблять в Америці, як зробили в Китаї, де за два тижні збудували нову клініку з обладнанням", – розповів він.

Відео дня
Евакуйованих через коронавірус українців хочуть помістити в дитячий табір

За словами співрозмовника, керівництво санаторію направило до Обухівської ради лист з протестом.

Відзначимо, що 14 лютого в Обухові скликають позачергову сесію з цього приводу. Як розповіли в районній раді, депутати нібито не проти того, щоб людей з Китаю поселили в їхньому районі, однак вважають, що приватний санаторій не пристосований для цього.

І якщо дійсно серед українців опиняться ті, хто заразився смертельним вірусом, то наслідки можуть бути непередбачуваними.

Як повідомляв OBOZREVATEL, кількість загиблих в результаті зараження новим коронавірусом COVID-19 за минулу добу склало 254 людини. Всього вірус убив 1483 людини станом на ранок 14 лютого.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки