На борту українці: на Diamond Princess вдалися до радикальних заходів через різкий спалах коронавірусу

На борту українці: на Diamond Princess вдалися до радикальних заходів через різкий спалах коронавірусу

Влада Японії планує евакуювати людей похилого віку людей, а також людей з хронічними захворюваннями з лайнера Diamond Princess, який стоїть на карантині в порту Йокогами через спалах коронавірусу.

Як повідомляє Japan Times із посиланням на власні джерела, евакуація може початися вранці 11 лютого.

Зазначається, що 80% пасажирів круїзного лайнера старші за 60 років. Зокрема, на лайнері перебувають 215 осіб віком від 80 років, а 11 із них старші за 90 років.

На Diamond Princess вдалися до радикальних заходів через коронавірус
Відео дня

Судно затримали 4 лютого в порту Йокогами й наступного дня відправили на карантин. Корабель почав круїз 20 січня, але повернувся в гавань після того, як в Гонконзі на берег зійшов чоловік, у якого було діагностовано 2019-nCoV.

Нагадаємо, що на лайнері Diamond Princess смертельним коронавірусом з Китаю заразилося вже два українці. Усього на лайнері виявили 135 інфікованих осіб.

Як повідомляв OBOZREVATEL, коронавірус 2019-nCoV вбив вже 1016 осіб. За добу, з 10 на 11 лютого, зафіксовано 108 нових смертей.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки