Більше 60 заражених: коронавірус із новою силою спалахнув на лайнері в Японії

Більше 60 заражених: коронавірус із новою силою спалахнув на лайнері в Японії

Ще у 44 пасажирів круїзного лайнера Diamond Princess, який із 3 лютого перебуває у водах поруч із японським портом Йокогама на карантині, виявили пневмонію, викликану коронавірусом 2019 nCoV.

Про це повідомило у суботу Міністерство охорони здоров'я, праці і добробуту Японії. Таким чином, загальна кількість заражених коронавірусіом на лайнері досягла 64 осіб. Серед заражених, за його даними, 21 громадянин Японії, вісім – США, по п'ять Австралії і Канади, а також один аргентинець.

Як повідомив на пресконференції у Токіо міністр охорони здоров'я, праці та добробуту Японії Кацунобу Като, усі заражені – пасажири судна, серед них немає членів команди. Це люди у віці від 20 до 80 років.

Відео дня
Українців ізолювали на лайнері в Японії

Найближчим часом заражених повинні евакуювати з судна і доправити до медичних установ, розташованих у п'яти префектурах центральної частини Японії, включаючи Токіо.

Усього, за даними МОЗ, на судні перебуває близько 3,7 тис. осіб – громадян більш ніж 50 країн. Серед них 25 українців, які є членами екіпажу.

Нагадаємо, судно вийшло з Йокогами 20 січня і повернулося 3 лютого. Серед пасажирів був громадянин Китаю, у якого виявили новий коронавірус.

Як повідомляв OBOZREVATEL, коронавірус 2019 nCoV з Китаю вбив уже 638 осіб. Також підтверджено 31 472 випадки інфікування смертельним вірусом.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки