МоваЯзык

/ Пульмонологія

На ймовірність захворіти на COVID-19 впливає резус-фактор – учені

90.5т
Читати матеріал російською

Учені з'ясували, що резус-фактор може впливати на стійкість до коронавірусу. Зокрема, частіше хворіють люди з негативним резус-фактором.

Такого висновку дійшли фахівці з Іспанії і Бразилії, провівши дослідження, яке опубліковано на порталі medRxiv. Вивчивши фактори, що викликають швидке поширення коронавірусу в 126 країнах, учені виявили, що зростання кількості заражень за експонентою був характерний для держав, де проживає найбільша кількість людей із негативним резус-фактором.

До них належать Австралія, Австрія, Бразилія, Нова Зеландія, Іспанія, Великобританія, Швейцарія і США. У цих країнах було відзначено "вибуховий" характер поширення COVID-19.

На ймовірність захворіти на COVID-19 впливає резус-фактор – учені

На ймовірність захворіти на COVID-19 впливає резус-фактор – учені

Крім того, наголошується в дослідженні, для людей всіх груп крові з негативним резус-фактором характерне більш швидке зараження коронавірусом. Також у них вищий ризик розвитку серцево-судинних, респіраторних та інших захворювань, що може ускладнити перебіг захворювання.

Як писав OBOZREVATEL, український імунолог Олег Назар заявив, що колективний імунітет від коронавірусу в людства сформується через 3-5 років, а не за рік-півтора, як повідомлялося раніше.

Тисни! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
9
2
Смішно
33
Цікаво
10
Сумно
1
Треш

Блоги медицини