На Київщині підліток помер від туберкульозу через недбалість матері

17,3 т.
На Київщині підліток помер від туберкульозу через недбалість матері

У Білій Церкві 16-річний підліток помер від запущеного туберкульозу легенів після того, як його мати заборонила проводити тест на реакцію Манту і флюрографічні обстеження.

Про це повідомляє місцеве видання "БЦ News".

Зазначається, що 16-річний хлопець навчався вдома у зв'язку з інвалідністю.

За словами завідувача Центру контролю за соціально небезпечними захворюваннями Центру громадського здоров'я МОЗ України Яни Терлєєвої, за 9 місяців поточного року в місті захворіли на туберкульоз 114 осіб, серед яких 4 дитей і 2 підлітків.

"Двоє дітей було з родини мігрантів (дівчинка і хлопчик 8-ми і 10-ти років). Сім'я вела аморальний спосіб життя. Батьки позбавлені батьківських прав. Діти оформлені в заклад закритого типу "Згода". Ще двоє дітей - із благополучних сімей (хлопчики 3-х і 4-х років) не були щеплені. Їхні батьки перехворіли на туберкульоз, не знаючи про це (замаскована форма хвороби)", - сказала вона.

Відео дня

Терлєєва зазначила, що за 9 місяців 2017 року Білій Церкві в цілому померли від туберкульозу 12 осіб.

Як повідомляв "Обозреватель", раніше на Прикарпатті через недбалість батьків померла однорічна дитина.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки