На Закарпатті коронавірус запідозрили в туристки з Італії

На Закарпатті коронавірус запідозрили в туристки з Італії

На Закарпатті українські прикордонники виявили людину, в якої запідозрили смертельний коронавірус COVID-19.

Жінку зупинили на пункті пропуску "Тиса" на кордоні з Угорщиною. Вона разом із іншими пасажирами поверталася з Італії, передає УНІАН.

Прессекретарка Чопського прикордонного загону Олена Трачук повідомила, що в жінки за допомогою інфрачервоного термометра визначили підвищену температуру. Пізніше її спрямували на додаткове обстеження.

Епідемія коронавірусу
Відео дня

"Згідно із затвердженим алгоритмом дій, автобус із хворою та всі особи, що контактували з нею, були відразу направлені на безпечну відстань до прибуття медиків", – розповіла вона.

Зазначається, що після виявлення підозри на коронавірус всіх 23 пасажирів відправили в лікарню на обстеження.

Як повідомляв OBOZREVATEL, перші випадки зараження коронавірусом COVID-19 підтвердилися в Швейцарії, Румунії, Алжирі, а також на півдні Іспанії – в Каталонії.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки