Найбільше в історії дослідження показало групи ризику COVID-19

35,0 т.
Люди похилого віку піддаються найбільшому ризику

Чоловіки, темношкірі, люди старше за 65 років, діабетики чи малозабезпечені піддаються найбільшому ризику смерті в разі зараження коронавірусом (COVID-19).

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Як пише Daily Mail, про це йдеться в найбільшому на сьогодні дослідженні Оксфордського університету та Лондонської школи гігієни і тропічної медицини. Вчені вивчили записи про 17,2 млн осіб і майже 11 тис. випадків смерті від COVID-19 у Великобританії.

Зокрема, дослідження показало, що у людей старше за 80 років вірогідність смерті від COVID-19 у 20 разів вища, ніж у людей старше за 50 років.

Відео дня
Люди похилого віку піддаються найбільшому ризику

Також було встановлено, що у чорношкірих на 48% більше шансів померти, ніж у білих, якщо вони заразилися вірусом, тоді як жителі Південної Азії – наприклад, індіанці, пакистанці чи бангладешці – мали на 44% вищий ризик.

При цьому чоловіки на 59% частіше вмирають, якщо "впіймають" COVID-19, ніж жінки. У людей з найбільш знедоленої категорії суспільства ризик смерті підвищується на 80%.

Наявність діабету підвищує ризик від 31% до 95%, залежно від того, наскільки серйозним був стан пацієнта на момент зараження.

Як повідомляв OBOZREVATEL, ризик зараження пацієнта коронавірусом і смерті від нього пов'язаний із генами, які відповідають за групу крові, та особливостями імунних реакцій.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки