Названа хвороба, яка підвищує ризик смерті від коронавірусу

Названа хвороба, яка підвищує ризик смерті від коронавірусу

Частіше за інших після зараження коронавірусом (COVID-19) помирають пацієнти c хронічними захворюваннями печінки, зокрема цирозом.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Про це йдеться в дослідженні, що чекає публікації у журналі Journal оf Hepatology. Фахівці вивчили дані 152 пацієнтів c ураженнями печінки і позитивним тестом на COVID-19.

З'ясувалося, що приблизно половоні з них після госпіталізації у тому чи іншому вигляді потрібна вентиляція легень, a в 40% випадків ці пацієнти помирали.

Тестування на коронавірус
Відео дня

Як відзначили вчені, за час пандемії рівень смертності від проблем з печінкою значно зріс. При цьому майже у 80% випадків смертей пацієнтів, що страждали на цироз, причиною стало захворювання легенів.

Як повідомляв OBOZREVATEL, новим епіцентром пандемії COVID-19 стали країни Південної Америки. Найбільше заражень було зафіксовано в Бразилії.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки