Названо нову дистанцію, на якій передається коронавірус

Названо нову дистанцію, на якій передається коронавірус

Коронавірус COVID-19 може поширюватися на відстань до 13 футів (4 метри).

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Такий висновок зробили китайські вчені, які вивчили зразки поверхні та повітря, передає Express.

Дослідники розпорошили аерозоль із вірусом, і його концентрація була значно знижена на відстані 4 метрів. На їхню думку, гравітація планети впливає на вірус і його поширення. Вчені зазначили, що з цієї причини вірус переноситься людьми на взутті.

Названо нову дистанцію, на якій передається коронавірус
Відео дня

"Половина зразків з підошов черевиків медичного персоналу відділення інтенсивної терапії була позитивною. Таким чином, підошви взуття медичного персоналу можуть бути переносниками вірусу", – йдеться у дослідженні.

В результаті вчені закликали збільшити дистанцію між людьми до 4 метрів.

Нагадаємо, раніше лікар-інфекціоніст назвав дотримання безпечної відстані між людьми в межах 1,5-2 м важливішим заходом профілактики коронавірусц, ніж заборона на масових зібрань.

Як повідомляв OBOZREVATEL, станом на 13 квітня коронавірус зменшив темп у Європі, де зареєстрували рекордно низьку кількість заражень і смертей, проте повернувся в Китай і прискорився в Україні.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки