Названа патологія, яка призводить до смерті при коронавірусі

49,4 т.
Названа патологія, яка призводить до смерті при коронавірусі

До летального результату при коронавірусі COVID-19 призводить аномальне згортання крові.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Як пише EurekAlert!, до такого висновку прийшли вчені з Ірландського центру судинної біології і Королівського коледжу хірургів.

Аномальна патологія призводить до смерті при коронавірусі

Пацієнти з цим синдромом важче переносили коронавірус і потрапляли в реанімацію. Після смерті в їхніх легенях, крім уражених коронавірусною пневмонією легеневих альвеол, спостерігалися сотні мікротромбів.

Відео дня

При цьому подібне відхилення не спостерігається при інших типах легеневих інфекцій.

На думку дослідників, порушення згортання частково пояснює і виникнення гіпоксії (падіння рівня кисню в крові) у пацієнтів із COVID-19.

Один з авторів дослідження професор Джеймс О'Доннелл пояснив, що аномальне згортання крові при тяжкому перебігу коронавірусу значно збільшує ризик виникнення інсульту або інфаркту.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у Великобританії лікарі звернули увагу, що діти масово почали хворіти патологією, схожою на синдром Кавасакі, яка може бути викликана коронавірусом.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки