Названі небезпечні наслідки коронавірусу

Названі небезпечні наслідки коронавірусу

Коронавірус сильно впливає на роботу головного мозку та імунної системи, а також може призвести до інсультів та інфарктів у людей похилого віку.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Про це попередив учений-вірусолог Російської Академії наук Фелікс Єршов, передає "Вечерняя Москва".

Як з'ясували вчені, коронавірус, як і віруси грипу та герпесу, може призводити до відмирання цілих ділянок головного мозку. За словами Єршова, коронавірус суттєво послаблює захист людського організму.

Названі небезпечні наслідки коронавірусу
Відео дня

Хвороба здатна пригнічувати імунну систему, у зв'язку з чим розвиваються вторинні імунодефіцити.

Часто до групи ризику з такою патологією потрапляють люди похилого віку. Діти і молодь менше піддаються ускладненням. У літніх же людей можуть виникати такі патології як інсульт та інфаркт, а також супутні хвороби, наприклад, бронхіт чи менінгіт.

Вірусолог також зазначив, що зазвичай основною причиною смертності від коронавірусу є не він сам, а патологія.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше в США лікарі виявили, що в окремих випадках зараження коронавірусом спостерігається порушення роботи мозку, сплутаність свідомості, судоми та інсульти.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки