Названий найімовірніший спосіб заразитися коронавірусом

Названий найімовірніший спосіб заразитися коронавірусом

Найімовірніший спосіб заразитися коронавірусом – "вдихнути краплі", що виділяються під час кашлю та чхання інфікованого. Передавання COVID-19 повітрям або через доторки малоймовірне.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Такого висновку дійшли вірусологи з інституту регіону Гайнсберг у Німеччині, передає "Комсомольская правда". Вчені досліджували здатність COVID-19 виживати поза організмом носія. Згідно з їхніми висновками, коронавірус не виживе на дверній ручці або поверхні телефону, небагато шансів заразитися в супермаркеті або ресторані.

"Коли ми взяли зразки з дверних ручок, телефонів або туалетів, виявилося, що неможливо культивувати вірус у лабораторії на основі цих зразків", – пояснив керівник інституту Гендрік Стрік.

Відео дня
Названий найімовірніший спосіб заразитися коронавірусом

Дослідники встановили, що збудник COVID-19 чутливий до висихання, а зараження траплялося, "коли люди довго й близько контактували".

Як писав OBOZREVATEL, у Великобританії оголосили, що почнуть випробування вакцини від COVID-19 на добровольцях вже в четвер, 23 квітня.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки