Названо хвороби, які збільшують ризик смерті при коронавірусі

97,8 т.
Названо хвороби, які збільшують ризик смерті при коронавірусі

Італійські медики дослідили хвороби, що підвищують ризик летального результату при інфікуванні коронавірусом COVID-19.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Дані Італійського товариства інфекційних і тропічних хвороб регіону Ломбардія опубліковано на порталі Simit.org.

Getty Images

Особливу небезпеку становлять проблеми з серцево-судинною системою. У цьому випадку ризик смерті при коронавірусі зростає на 10,5%.

Відео дня

Також у зоні ризику перебувають люди, які страждають на діабет (загроза летального результату вища на 7,3%), із хронічними респіраторними захворюваннями (на 6,5%), з високим тиском – гіпертонією (на 6%), з онкологією (на 5,6%).

Як повідомляв OBOZREVATEL, вчені з Німеччини наблизилися до прориву у вивченні коронавірусу, який у майбутньому може дозволити зупинити його розмноження.

Також з'ясувалося, що середній інкубаційний період протікання захворювання на коронавірус у пацієнта становить 5,1 днів.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки