МоваЯзык

/ Пульмонологія

Названо новий побічний ефект коронавірусу

102.4т
Читати матеріал російською

З початком пандемії коронавірусу пацієнти стали все частіше скаржитися на "дивні симптоми", які медики називають панічними атаками.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

За словами лікарки Патімат Алієвої, цей новий побічний ефект COVID-19 у людей загострюється й набуває важкого характеру. Про це повідомляє "Рамблер".

"У мене на прийомі було декілька таких пацієнтів. Хтось шукав тромб у всіх судинах свого організму, когось мучили задуха й відчуття клубка в горлі, інші й узагалі хотіли перевірити все, що можна, щоб унеможливити всі наслідки вірусу", – розповіла вона.

Хворі на COVID-19 страждають від панічних атак

Хворі на COVID-19 страждають від панічних атак

Лікарка зазначила, що під час карантину та самоізоляції через COVID-19 симптоми панічної атаки можуть бути справжнім випробуванням для тих, хто відчуває їх уперше.

Фахівчиня підкреслила, що панічна атака – це стан, коли страх або тривога провокують у людини раптові фізичні симптоми без очевидної на те причини. Найпоширенішими її ознаками є біль у грудях, задуха, відчуття підвищеної температури або ознобу.

"Коли ми потрапляємо в ситуації з мінливими обставинами та непередбачуваним майбутнім, наша перша реакція в тому, щоб активно чинити опір цьому. Роблячи так, ми лише погіршуємо наші власні страждання", – пояснила Алієва.

Вона додала, що чинити опір таким панічним думкам і відчуттям не варто – їх потрібно приймати як належне й бути спокійними, адже з часом все це неодмінно закінчиться.

Як повідомляв OBOZREVATEL, дослідники зазначають, що люди, яким пощастило перенести COVID-19 у легкій формі або безсимптомно, можуть відчувати проблеми зі здоров'ям усе життя.

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".

Автор
0
Коментарі
46
10
Смішно
7
Цікаво
44
Сумно
6
Треш

Блоги медицини