Названо особливі симптоми "британського" штаму коронавірусу

У разі 'британського' штаму коронавірусу сильніші кашель і стомлення, рідше – втрата нюху

"Британський" штам коронавірусу має такі симптоми, як кашель, сильну втому, біль у горлі й м'язах, а втрата нюху трапляється рідше, ніж у "китайського" варіанта.

Як повідомляє BBC, Національна статистична служба Великобританії опрацювала дані відібраних випадковим способом жителів Англії, які отримали позитивний тест на новий штам COVID-19. Їх порівняли із симптомами тих, хто заразився "оригінальним" штамом.

Названо особливі симптоми ''британського'' штаму коронавірусу
Відео дня

З групи чисельністю 3,5 тис. осіб, що заразилися новим штамом:

  • 35% кашляли;

  • 32% відчували втому;

  • 25% скаржилися на біль у м'язах і загалом у тілі;

  • 21,8% відчували біль у горлі.

З групи чисельністю 2,5 тис. осіб, що заразилися попереднім штамом:

  • 28% кашляли;

  • 29% відчували втому;

  • 21% скаржилися на біль у м'язах і загалом у тілі;

  • 19% відчували біль у горлі.

Також з'ясувалося, що в 16% тих, хто заразився новим штамом, зникла смакова чутливість, а 15% втратили нюх. Це менше, ніж у людей зі старим штамом (18% в обох випадках).

Дані щодо головного болю, утрудненого дихання або діареї і блювоти виявилися ідентичними.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у США, у штаті Міннесота, вперше виявили високозаразливий бразильський штам коронавірусу – Brazil P1, здатний ухилятися від імунної системи людини, через що вакцина може не спрацювати.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки