Названо препарат, який допомагає вижити при коронавірусі

Названо препарат, який допомагає вижити при коронавірусі

Лікування важких пацієнтів із коронавірусом антикоагулянтами, які уповільнюють згортання крові, підвищує шанси на виживання.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

У цьому переконані вчені з Медичної школи при лікарні Маунт-Сінай у Нью-Йорку. Результати їхнього дослідження опубліковані в журналі JACC, передає Cardiovascular Business.

За словами медиків, у більшості пацієнтів, госпіталізованих із COVID-19, розвиваються загрозливі для життя ускладнення, пов'язані з високим рівнем тромбоутворення. Тож вони порівняли показники виживаності і тривалості лікування серед тих хворих на коронавірус, які отримували чи ні тромболітичні препарати.

Відео дня
Антикоагулянти можуть відігравати провідну роль у терапії пацієнтів із COVID-19

"Як кардіологиня протягом трьох тижнів я спостерігала збільшення кількості тромбів у госпіталізованих пацієнтів із COVID-19. Тому дуже важливо з'ясувати, чи дають антикоагулянти перевагу під час лікування", – каже докторка медичних наук Ану Лала.

Зазначається, що у дослідженні брали участь 2773 хворі на коронавірус, які надійшли у п'ять лікарень мережі Маунт-Сінай за період із 14 березня по 11 квітня 2020 року. В результаті з'ясувалося, що пацієнти, які отримували антикоагулянти, мали покращені показники, як у відділеннях інтенсивної терапії, так і за більш щадного лікування. Крім цього, ризик виникнення внутрішніх кровотеч у них був мінімальним – не більше трьох відсотків.

"Наше дослідження засвідчує, що антикоагулянти, які приймаються перорально, підшкірно або внутрішньовенно, можуть відігравати провідну роль у терапії пацієнтів із COVID-19, і це може запобігти можливим смертельним подіям, пов'язаним із коронавірусом, враховуючи серцевий напад, інсульт і легеневу емболію", – стверджує головний лікар клініки Маунт-Сінай і керівник дослідження Валентин Фустер.

За його словами, використання антикоагулянтів завжди слід передбачати для пацієнтів із COVID-19, хоча кожен випадок повинен оцінюватися індивідуально з урахуванням потенційного ризику кровотечі.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в Ізраїлі отримали перший робочий зразок препарату, який придушує коронавірус в організмі хворого.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки