Названо вітамін, який може рятувати від коронавірусу: чим допоможе

193,6 т.
Названо вітамін, який може рятувати від коронавірусу: чим допоможе

Вітамін D може сприяти зниженню ризиків заразитися COVID-19.

Як передає Daily Mail, вчені вважають, що прийом вітаміну на 50% знижує загрозу захворювань грудної клітки.

За словами лікарів, у людини втроє-вчетверо більше шансів застудитися, якщо у неї дефіцит вітаміну D.

У зв'язку з цим в університеті Гранади в Іспанії протягом 10 тижнів проводитиметься дослідження за участю 200 пацієнтів із COVID-19. Вчені спробують з'ясувати, чи може "сонячний вітамін" допомогти при лікуванні.

Відео дня
Названо вітамін, який може рятувати від коронавірусу: чим допоможе

Так, вчені спробують з'ясувати, чи можуть високі дози вітаміну D лікувати легкі симптоми Covid-19, такі як головний біль, лихоманка і втома, та запобігати погіршенню стану пацієнтів і необхідності стаціонарного догляду та вентиляції.

Якщо дослідження покаже, що вітамін D запобігає розвитку коронавірусу, його можна буде використовувати для лікування. Проте необхідні додаткові дослідження для підтвердження результатів і дози, що потрібна для досягнення ефекту, кажуть вчені.

Докторка Елісон Тедстоун, головна дієтологиня у Public Health England, наполягає: "Немає достатніх доказів на підтримку рекомендації вітаміну D для зниження ризику Covid-19".

Як писав OBOZREVATEL, учені заявили, що до вересня цього року вони матимуть щонайменше мільйон доз вакцини від коронавірусу.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки