Не пов'язаний з коронавірусом: лікарі розвіяли міф про небезпечний симптом

18,8 т.
Не пов'язаний з коронавірусом: лікарі розвіяли міф про небезпечний симптом

Такий симптом як біль в горлі дуже рідко проявляється при захворюванні на коронавірус COVID-19.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Як пише BGR, найбільш поширеними симптомами коронавірусу є лихоманка, кашель, задишка і втома, а також втрата нюху і смаку.

При цьому дослідники з організації UC San Diego Health виявили, що у більшості опитаних пацієнтів з COVID-19 не було ангіни.

Не пов'язаний з коронавірусом: лікарі розвіяли міф про небезпечний симптом
Відео дня

Так, хворі з ГРВІ в 4-5 разів частіше скаржилися на болі в горлі, ніж хворі з коронавірусом.

У дослідженні взяли участь 1480 пацієнтів з грипоподібними симптомами, у яких передбачалася наявність COVID-19. З них тільки у 102 осіб була виявлена ангіна.

Як повідомляв OBOZREVATEL, дізнатися про зараження коронавірусом можна з трьох перших ознаках, які зазвичай помітні у хворого.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки