МоваЯзык

/ Пульмонологія

Нова вакцина Walvax від COVID-19: почалася остання фаза випробувань

2.4т
Читати матеріал російською

Мексика має намір провести останню, третю стадію клінічних випробувань вакцини проти COVID-19.

Ця вакцина була розроблена Johnson & Johnson і двома китайськими компаніями протягом декількох місяців, заявив у вівторок міністр закордонних справ Мексики, додавши, що мета полягає в розширенні забезпечення доступу до вакцин від цієї небезпечної інфекції.

Мексика підписала меморандуми про взаєморозуміння з J & J і китайськими компаніями CanSino Biologics Inc і Walvax Biotechnology Co Ltd, заявив на прес-конференції міністр закордонних справ Марсело Ебрард, повідомляє Reuters.

Нова вакцина Walvax від COVID-19: почалася остання фаза випробувань

Ебрард сказав, що випробування почнуться в період з вересня 2021 по січень 2022 року, в залежності від схвалення процедур Мексиканською агенцією з контролю за продуктами харчування і ліками.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, по всьому світу розробляється і тестується більше 150 вакцин, щоб зупинити пандемію COVID-19, 25 з яких вже проходять клінічні випробування на людях.

Ебрард зазначив, що мета участі у випробуваннях полягала в тому, щоб забезпечити Мексиці доступ до лікування і вакцин, що є нагадуванням про зростаючий неспокій в країнах, що розвиваються щодо того небезпеки залишитися осторонь при розподілі вакцин.

Кілька інших ринків, що розвиваються в Азії і на Близькому Сході слідували аналогічній стратегії "вакцинної дипломатії", йдеться в звіті консалтингової компанії Oxford Business Group у вівторок.

Мексика вже лобіювала на світових форумах, в тому числі в групі країн G20 і в Організації Об'єднаних Націй, забезпечення рівного доступу для можливої вакцини.

Johnson & Johnson почала ранні випробування безпеки вакцини для людини в США в липні, після того, як опублікувала подробиці дослідження на мавпах, яке показало, що найбільш ефективна вакцина-кандидат забезпечує надійний захист при одноразовому введенні.

Експериментальна вакцина Walvax в даний час проходить попередні випробування в китайському військовому дослідницькому інституті.

Вакцина-кандидат CanSino Biologics вже проходить клінічні випробування. Компанія також співпрацює з Національною дослідницькою радою Канади, щоб "прокласти шлях" для майбутніх випробувань в Канаді, - повідомив представник дослідницької ради.

За офіційними даними, в Мексиці, яка є другою за величиною економіці Латинської Америки, від COVID-19 померло понад 50 000 чоловік, що робить її третьою країною з найбільшою кількістю смертей в світі. За неофіційними даними, смертність від COVID-19 в цій латиноамериканській країні досягає як мінімум 300 тис чоловік.

Нова вакцина Walvax від COVID-19: почалася остання фаза випробувань

За даними Медичної школи Університету Джона Хопкінса, Мексика займає 13-е місце з поправкою на кількість смертей на душу населення.

Вакцина Walvax, або ARCoV, є РНК-вакциною, яка складається з мРНК, інкапсульованою наночастинками ліпідів, що кодує домен-зв'язуючий рецептор SARS-CoV-2. Це перша вакцина в мРНК, затверджена для клінічних досліджень в Китаї.

Вакцина випускається в рідкому вигляді, і є термостабільною при кімнатній температурі протягом не менше 1 тижня.

За повідомленням виробника, вона є високоефективною навіть при введенні 1 дози препарату.

За повідомленням Всесвітньої організації охорони здоров'я, для попередження зараженням COVID-19 в даний час вже застосовується кілька вакцин. Зокрема, це такі вакцини, як:

- Pfizer COVID-19 (BNT162b2);

- AstraZeneca / Oxford COVID-19;

- COVID-19 Ad26.COV2.S, розробленої Janssen (Johnson & Johnson);

- Sinovac.

В даний час в різних країнах світу проводяться випробування близько 150 вакцин для профілактики захворювання COVID -19.

В Україні дозволені до застосування чотири вакцини, такі як:

- AstraZeneca (Covishield);

- Sinovac Biotech;

- Pfizer-BioNTech;

- Novavax.

Після того, як вакцини продемонструють свою безпеку і ефективність, їх використання може бути дозволене національними регулюючими органами, затем вироблені у відповідності до суворих стандартів якості та безпеки і поширені серед населення.

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини