МоваЯзык

/ Пульмонологія

Новий симптом коронавірусу вдалося відстежити за пошуком у Google

33.8т
Читати матеріал російською

У США провели пошук у системі Google і визначили, що біль в очах є одним із невідомих раніше, проте досить поширених симптомів коронавірусу.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Про це йдеться в матеріалі Daily Mail. Так, вчений Сет Стівенс-Давидович відстежив, що "біль в очах" масово шукали в Іспанії та Ірані під час спалаху там пандемії.

У період із середини лютого до середини березня пошуки цього симптому зросли більш ніж вчетверо, а в березні в Ірані зросли приблизно на 50 відсотків. В Італії пошуки "bruciore occhi" ("палаючі очі") вп'ятеро перевищували звичайні показники в березні.

Новий симптом коронавірусу вдалося відстежити за пошуком у Google

Новий симптом коронавірусу вдалося відстежити за пошуком у Google. Джерело: Фото: freepik.com

Фото: freepik.com

Наукового підтвердження такого симптому поки немає. Однак схожий зв'язок простежувався і з втратою нюху у хворих на коронавірус.

На основі пошукових запитів Стівенс-Давидович також назвав новий ймовірний епіцентр коронавірусу – ним може стати Еквадор. Екадорці у лідерах із пошуку пояснення лихоманки, ознобу і діареї.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше медики назвали почервоніння і дискомфортний стан очей, викликані запаленням, симптомом коронавірусу.

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".

Місце
0
Коментарі
2
2
Смішно
10
Цікаво
4
Сумно
1
Треш

Блоги медицини