Новий симптом коронавірусу вдалося відстежити за пошуком у Google

Новий симптом коронавируса вдалося відстежити по пошуку в Google

У США провели пошук у системі Google і визначили, що біль в очах є одним із невідомих раніше, проте досить поширених симптомів коронавірусу.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Про це йдеться в матеріалі Daily Mail. Так, вчений Сет Стівенс-Давидович відстежив, що "біль в очах" масово шукали в Іспанії та Ірані під час спалаху там пандемії.

У період із середини лютого до середини березня пошуки цього симптому зросли більш ніж вчетверо, а в березні в Ірані зросли приблизно на 50 відсотків. В Італії пошуки "bruciore occhi" ("палаючі очі") вп'ятеро перевищували звичайні показники в березні.

Відео дня
Новий симптом коронавірусу вдалося відстежити за пошуком у Google

Наукового підтвердження такого симптому поки немає. Однак схожий зв'язок простежувався і з втратою нюху у хворих на коронавірус.

На основі пошукових запитів Стівенс-Давидович також назвав новий ймовірний епіцентр коронавірусу – ним може стати Еквадор. Екадорці у лідерах із пошуку пояснення лихоманки, ознобу і діареї.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше медики назвали почервоніння і дискомфортний стан очей, викликані запаленням, симптомом коронавірусу.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки