Одягніть ці чортові маски! Людей ховають без панахид в пластикових пакетах

Одягніть ці чортові маски! Людей ховають без панахид в пластикових пакетах

На жаль, сьогодні хворіють все, не тільки люди похилого віку, не тільки діабетики. У нас дуже багато молодих пацієнтів, які знаходяться в критичному стані.

Серед цих молодих пацієнтів уже кілька померли, навіть в стінах нашої високоспеціалізованої клініки, де є суперреанімація і суперфахівців.

Тому не наражайте себе на додатковий ризик! Одягніть ці чортові маски і носіть їх не знімаючи, якщо ви виходите на вулицю. Мийте руки. Не ходіть ні в які суспільні місця. Ви наражаєте себе сьогодні на смертельний ризик.

Ви зрозумійте, якщо ви захворієте і отримаєте ускладнення, вас нікуди сьогодні покласти.

Відео дня

Це вже не жарти! Сьогодні ховають людей без панахид і відспівувань в пластикових пакетах. І це відбувається на кожному кроці, ви просто не бачите всієї драматичності цієї ситуації.

Я сьогодні звертаюся до всіх жителів України. Будь ласка, побережіть себе! Не контактуйте, не підходьте близько до незнайомих людей, які знаходяться без маски. І не знімайте маски в громадському місці, особливо в транспорті. Якщо є можливість уникнути метро і транспорту, де є багато людей, не ходіть туди.

Звернення Бориса Тодурова, директора Інституту серця, до українців в ефірі телеканалу "Наш".

disclaimer_icon
Важливо: думка редакції може відрізнятися від авторської. Редакція сайту не відповідає за зміст блогів, але прагне публікувати різні погляди. Детальніше про редакційну політику OBOZREVATEL – запосиланням...
disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки