Учений назвав найгірший сценарій розвитку пандемії коронавірусу

Учений назвав найгірший сценарій розвитку пандемії коронавірусу

За найгіршим прогнозом коронавірус стане сезонним захворюванням і після закінчення пандемії буде атакувати щороку.

Такий сценарій описав популярний японський лікар-інфекціоніст і епідеміолог, який підготував у 2018 році посібник для Токіо щодо заходів у разі поширення інфекцій у мегаполісі Сато Акіхіро в коментарі РИА Новости.

"Під час зараження новим типом коронавірусу висока смертність серед літніх людей. Серед тих, кому більш як 80 років, смертність становить 16-17%. І якщо це буде відбуватися щороку, то це велика проблема. Для молодих це не так страшно, а у літніх захворювання пов'язане з ризиком для життя", – пояснив лікар.

Відео дня
Акіхіро озвучив найгірший сценарій розвитку коронавірусу

Він навів приклад Італії: там 98% померлих від COVID-19 – особи віком понад 60 років.

Сато вважає, що з цієї причини обмежити відвідування місць скупчення людей тільки для найстарших членів сім'ї неправильно. Це правило повинне стати загальним для всієї родини.

Вчений назвав найгірший сценарій розвитку пандемії коронавірусу

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше дослідники з німецького інституту Роберта Коха заявили, що пандемія коронавірусу може тривати два роки.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки