Пандемія триватиме 1-2 роки: вірусолог із Китаю дав страшний прогноз щодо коронавірусу в Європі

Пандемія триватиме 1-2 роки: вірусолог із Китаю дав страшний прогноз щодо коронавірусу в Європі

Країни Європи нескоро зможуть впоратися із поширенням у них пандемії коронавірусу COVID-19.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

У цьому переконаний китайський вірусолог і керівник Шанхайської експертної групи щодо нового вірусу Чжан Веньхун. Про це повідомляє South China Morning Post.

"Можу сказати: забудьте про те, що пандемія закінчиться в Європі в найближчому майбутньому", – закликав він.

Пандемія коронавірусу в Європі не закінчиться у найближчому майбутньому
Відео дня

За словами вченого, слід очікувати, що випадки зараження COVID-19 з'являтимуться і зникатимуть. Це триватиме один чи два роки, що цілком "нормально" для такого вірусу.

Водночас він висловив упевненість, що те, коли пандемію коронавірусу зможуть взяти під контроль – цього літа чи наступного – залежить лише від глобальних зусиль для її стримування. На його думку, для вирішення проблеми в найкоротші терміни заходи мають бути надзвичайно радикальними.

"Якби тільки весь світ зміг припинити рух на чотири тижні, пандемію можна було б зупинити", – заявив Веньхун.

Від додав, що Китаю у боротьбі з коронавірусом допомогло те, що на самому початку поширення інфекції установи, багато підприємств і навчальні заклади були закриті через "Свято весни", що значно скоротило контакти населення.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше докторка біологічних наук, професорка Школи Системної Біології GMU (США) Анча Баранова висловила думку, що пандемія коронавірусу зупиниться природним шляхом тільки в тому разі, якщо хвороба еволюціонує або більшість людей вироблять імунітет.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки