Пацієнти з COVID-19 вмирали в рази частіше, ніж з грипом: вчені порівняли хвороби

Пацієнти з COVID-19 вмирали в рази частіше, ніж з грипом: вчені порівняли хвороби

Вчені з Канади порівняли смертність від коронавірусу і грипу та з'ясували, що в першому випадку ці показники 3,5 рази вище.

Дослідження проводилося у великих лікарнях Торонто та Міссісаузі з 1 листопада 2019 року по 30 червня 2020 року. Результати опубліковані в журналі CMAJ.

Вчені порівняли смертність від коронавірусу і грипу в Канаді

Вивчивши дані про госпіталізацію, лікарі прийшли до висновку, що пацієнти з коронавірусом в 1,5 рази частіше потрапляли у відділення інтенсивної терапії і в 1,5 рази довше перебували в лікарні, ніж у випадках з грипом.

Також смертність у пацієнтів з COVID-19 у 3,5 рази виявилася вищою, ніж з грипом.

Автори дослідження пов'язують це з низьким рівнем імунітету до коронавірусу в порівнянні з сезонним грипом. Вони вважають, що ці відмінності зникнуть після появи колективного імунітету.

Раніше у Всесвітній організації охорони здоров'я заявили, що коронавірус мутує "набагато повільніше", ніж сезонний грип. Навіть незважаючи на те, що новий штам в Великобританії дозволяє йому поширюватися легше.

Як повідомляв OBOZREVATEL, лікар-інфекціоніст Юрій Жигарев припустив, що COVID-19 може стати для світу "ще одним грипом", який буде активізуватися щороку.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки