Перший випадок коронавірусу в Україні: ексклюзивні подробиці про стан хворого

Перший випадок коронавірусу в Україні: ексклюзивні подробиці про стан хворого

Перший заражений коронавірусом Covid-19 в Україні наразі перебуває в ізольованій в окремій палаті в інфекційному відділенні Чернівецької обласної лікарні, йому надаються необхідне симптоматичне лікування.

Про це в коментарі OBOZREVATEL повідомила заступниця директора департаменту охорони здоров'я Чернівецької ОДА Марія Поліщук. За її словами, палата має окремий санвузол, а лікарі контактують із хворим лише в захисному екіпіруванні.

Коронавірус у Чернівціях
Відео дня

Наразі ж стан хворого оцінюється ближче до середньоважкого, у нього висока температура 37,7 – 38 °C.

"Специфічного лікування коронавірусу не існує, тому лікування симптоматичне, якщо є кашель – знімають кашель, в нього є температура, її збивають і спостерігають. Вчора робили рентгенівський знімок – пневмонії немає. Його лікують як пацієнта з респіраторною інфекцією. Його стан стабільний, ближче до середньоважкого, але він нормально почувається", – повідомила Поліщук.

За її словами, у жінки хворого немає ніяких симптомів респіраторного захворювання, вона перебуває у самоізоляції вдома на контролі у лікарів. Більше підозрюваних на зараження коронавірусом в області поки немає.

Коронавірус в Україні

"В цьому ж інфекційному відділенні у нас перебувають ще двоє хворих, які раніше були обстежені на коронавірус у зв'язку зі своєю історією подорожі та наявністю симптомів захворювання, але аналізи не підтвердили наявність саме коронавірусу", – розповіла Поліщук додаючи, що регіони, зокрема Чернівці, досі не отримали тест-системи для виявлення вірусу Covid-19.

"У нас немає тест-систем на коронавірус. Ми, як і раніше, тестуємо на грип, якщо тест на грип негативний – відправляємо (аналіз. – Ред.) до Києва в Лабораторію центру громадського здоров'я. Коли ми пересилаємо, ми втрачаємо близько доби", – пояснила вона в ефірі ObozTV.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у вівторок, 3 березня, в Україні підтвердили перший випадок зараження смертельним коронавірусом – захворювання виявили в Чернівцях. Про це заявив заступник міністерки охорони здоров'я та головний санітарний лікар України Віктор Ляшко на брифінгу у Кабміні.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки