Полетять не всі: в МОЗ розкрили план евакуації українців із Китаю

Полетять не всі: в МОЗ розкрили план евакуації українців із Китаю

У МОЗ України попередили, що не будуть евакуйовувати літаком із Китаю українців, у яких є підозра на коронавірус COVID-19.

Про це у понеділок, 17 лютого, на брифінгу заявив заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко. Він зазначив, що наступний рейс із міста Ухань відбудеться 18 лютого.

"Евакуюють здорових людей. На борт люди з симптомами гострої респіраторної хвороби не будуть допущені... Панікувати не потрібно, ми привозимо в Україну здорових людей", – пояснив чиновник.

Евакуація з Китаю
Відео дня

Ляшко повідомив, що українці з Китаю прибудуть в Україну 20 лютого та їх ізолюють мінімум на 14 днів. І якщо у них знайдуть симптоми коронавірусу то переведуть в інфекційний стаціонар і помістять у спецбокс. За його словами, визначено два обсерватори, в один із яких заселять евакуйованих, а інший буде резервним.

"Поки не можу сказати, де вони перебуватимуть. Місце визначено, але я поки не можу цього сказати", – зауважив Ляшко.

Очікується, що з Уханю прибуде 49 українців і до 25 іноземців.

При цьому заступник міністра зауважив, що евакуацію з міста Хубей знову перенесли на день. Так, 20 лютого з китайського міста, крім українців, мають вивезти 25 іноземних громадян.

Як повідомляв OBOZREVATEL, лікарі визнали, що в Україні наразі немає ніякої змоги протистояти можливій епідемії коронавірусу.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки