МоваЯзык

/ Пульмонологія

Популярний препарат від глистів може захистити від "важкого" коронавірусу

69.3т
Читати матеріал російською

Англійські вчені дійшли висновку, що популярний препарат від глистів "Ніклозамід" може захистити від тяжкого перебігу коронавірусної хвороби, а саме запобігати пошкодженню легень.

Група експертів Королівського коледжу Лондона в новому дослідженні провела аналіз понад трьох тисяч ліків, які застосовують під час інших хвороб. Так з'ясувалося, які з них можуть попередити злиття клітин в альвеолах легень у разі COVID-19, йдеться в статті Nature.

Такий препарат повинен був би блокувати специфічну дію шиповидного білка на клітини. В останній фазі дослідження вчені фокусувалися на 43 молекулах, які в лабораторних умовах придушували реплікацію вірусу і запобігали пошкодженню клітин. Найефективнішим препаратом виявився "Ніклозамід", який впливав на всі механізми, залучені в злитті клітин під дією коронавірусу.

Як повідомляв OBOZREVATEL раніше, ізраїльські вчені довели, що препарат фенофібрат для зниження рівня жирів в організмі може значно змінити тяжкість коронавірусу і спосіб лікування пацієнтів із цим захворюванням.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

Читайте всі новини по темі "Лікування коронавірусу в Україні" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
70
214
Смішно
9
Цікаво
2
Сумно
47
Треш

Блоги медицини

Новини медицини

Новини медицини