Рахунок на тисячі: кількість жертв коронавірусу сягнула нової позначки

Рахунок на тисячі: кількість жертв коронавірусу сягнула нової позначки

Коронавірус із Китаю COVID-19 вбив уже 1 775. Лише за останню добу жертвами хвороби стали 106 осіб.

Кількість тих, що заразилися, досягла 71 331. За минулу добу інфікування підтвердили в 2 073 людей. Про це свідчить карта поширення захворювання від Центру системних досліджень і інжинірингу при Університеті Джона Гопкінса.

Вилікувати недугу вдалося в 10 972 пацієнтів. Поза Китаєм вірус убив п'ять осіб: в Японії, Франції, на Філіппінах, Тайвані та в адміністративному районі Гонконг.

Раніше в китайській провінції Чжецзян запустили у виробництво перші ліки, що можуть бути ефективним у боротьбі з новим коронавірусом.

Відео дня

Рахунок на тисячі: кількість жертв коронавірусу сягнула нової позначки

Кількість жертв коронавірусу сягнула нової позначки

Як повідомляв OBOZREVATEL, в Китаї ввели смертну кару за приховування симптомів коронавірусу та перекручування даних про стан хворих.

Також радник Всесвітньої організації охорони здоров'я, відомий вірусолог Айра Лонджін заявив, що заразитися коронавірусом можуть дві третини населення планети.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки