Російська вакцина від COVID-19 не пройшла всі стадії випробувань, – Степанов

Важлива третя стадія випробування вакцини у росіян проведена не була

Російська вакцина від коронавірусу (COVID-19) не пройшла всі стадії випробувань.

Як сказав в інтерв’ю YouTube-проєкту "Зе Интервьюер" міністр охорони здоров’я України Максим Степанов, у світі встановлено стандарти випробування лікарського засобу, і в разі з вакцинами є три стадії клінічних випробувань (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

"Третя стадія випробувань застосовується на великій кількості добровольців – 50-60 тис. людей різних вікових груп і з різним анамнезом життя для того, щоб довести безпечність цієї вакцини", – зазначив він.

Відео дня
Важлива третя стадія випробування вакцини у росіян проведена не була

За словами Степанова, важлива третя стадія в росіян проведена не була.

"Вони просто взяли і зареєстрували на другій стадії, і тільки зараз проводять третю стадію. Тоді про що ми говоримо? Тобто не існує такої вакцини", – підкреслив глава МОЗ.

Він додав, що всі інші світові компанії, з якими Україна веде перемовини, теж проходять третю стадію випробувань.

Як писав OBOZREVATEL:

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки