В'їзд закрито! Росія пішла на надзвичайні заходи через коронавірус

Росія пішла на надзвичайні заходи через коронавірус

Росія заборонила з 20 лютого в'їзд усім громадянам Китаю, включно з трудовими мігрантами, туристів і студентів, через спалах смертельного коронавірусу.

Відповідне розпорядження підписав у вівторок, 18 лютого, прем'єр-міністр РФ Михайло Мішустін. Документ опублікували на сайті уряду країни.

Раніше це рішення затвердив оперативний штаб із попередження завезення і розповсюдження в Росії коронавірусу COVID-19. Відзначається, що на такий крок пішли "в зв'язку з погіршенням епідеміологічної обстановки в КНР і триваючим прибуттям на територію РФ громадян КНР".

Відео дня
Росія пішла на надзвичайні заходи через коронавірус

"Обмеження не торкнуться транзитних пасажирів", – додали в штабі.

Також влада Росії тимчасово припизупинила оформлення документів для в'їзду громадян Китаю в Росію, зокрема прийом документів на візу, видачу запрошень на в'їзд, дозволів на залучення іноземних працівників. Прийом будь-яких документів припиняється з 19 лютого.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше з'явилися подробиці евакуації Україною людей із Китаю. Всього планується евакуювати 49 українців і до 25 іноземних громадян. Останні пройдуть в Україні обсервацію.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки