Росію звинуватили в розпалюванні паніки навколо коронавируса: Захарова огризнулася

Росію звинуватили в розпалюванні паніки навколо коронавируса: Захарова огризнулася

Американські чиновники повідомили, що тисячі акаунтів, пов'язаних з Росією, у Twitter, Facebook і Instagram поширюють антиамериканську дезінформацію про новий коронавірус COVID-19, який з'явився в Китаї.

Як повідомляє AFP з посиланням на власні джерела, кампанію з дезінформації, яка включає поширення теорій змови, РФ почала місяць тому.

"Мета Росії – посіяти розбрат і послабити американські інститути та спілки зсередини, зокрема за допомогою підпільних і згубних кампаній", – заявив заступник держсекретаря США у Європі і Євразії Філіп Рікер.

Росію спіймали на розповсюдженні фейків про коронавірус
Відео дня

Повідомляється, що фейки поширюються декількома мовами, а саме: англійською, французькою, іспанською, італійською та німецькою. При цьому, основною ідеєю розповсюджуваних росіянами теорій є те, що вірус був створений США для "ведення економічної війни з Китаєм".

Також росіянами активно поширюється меседж про те, що COVID-19 нібито є "біологічною зброєю, розробленою ЦРУ", наголосили співрозмовники інформагентства.

На відповідні звинувачення американців відреагувала речник МЗС Росії Марія Захарова, повідомив ТАСС. Твердження США про причетність Росії до кампанії по дезінформації щодо коронавируса вона назвала "навмисним вкиданням".

Як повідомляв OBOZREVATEL, в Китаї стався новий спалах коронавірусу. За добу 21 лютого заразилися понад дві тисячі осіб.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки