МоваЯзык

/ Пульмонологія

Рубці та задишка: лікарі вказали на небезпеку після одужання від COVID-19

16.2т
Читати матеріал російською

Пацієнти з пневмонією, які побороли коронавірус COVID-19, можуть після одужання страждати хронічними захворюваннями легенів.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Про це повідомляють китайські лікарі, які провели комп'ютерну томографію пацієнтів після виписки, передає Science News.

Дослідники фіксували пошкодження легенів від щільних скупчень затверділої тканини, яка блокує кровоносні судини в крихітних повітряних мішечках, що називаються альвеолами, які поглинають кисень, до уражень тканин навколо альвеол.

Наслідки після COVID-19

Наслідки після COVID-19

Довгострокові дослідження пацієнтів з ГРВІ показали, що приблизно третина людей, які оговталися від важких випадків, залишилися з постійним пошкодженням легенів. При цьому в разі пневмонії з COVID-19 фіксувалися ураження обох легень.

Лікарі відзначили, що у деяких пацієнтів аномалії в легенях будуть утворюватися в шарах рубцевої тканини, відомої як легеневий фіброз. Через це легені не отримують достатньої кількості кисню. Люди з легеневим фіброзом зазвичай страждають від задишки, що обмежує їх фізичну активність.

Як повідомляв OBOZREVATEL, лікарі попередили, що скупчення людей, пил і малорухливий спосіб життя можуть бути небезпечними для роботи легенів, особливо в період пандемії COVID-19.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".

Місце
0
Коментарі
1
0
Смішно
2
Цікаво
7
Сумно
0
Треш

Блоги медицини