Що коронавірус робить із легенями людини: лікарі показали моторошне відео

Коронавірус руйнує легені: лікарі показали страшні кадри

У мережі показали легені 59-річного чоловіка, хворого на коронавірусну інфекцію COVID-19.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Відео в форматі 3D опублікувала університетська клініка Джорджа Вашингтона (щоб подивитися відео, доскрольте новину до кінця).

Легені пацієнта зняли через кілька днів після того, як у нього з'явилися перші симптоми. На кадрах видно великі пошкодження і запалення, виділені жовтим кольором. У легенях здорової людини жовтих ділянок не буває.

Коронавірус руйнує легені: лікарі показали страшні кадри

Як пише CNN, пацієнт потребує штучної вентиляції легенів, окремий апарат займається циркуляцією його крові і насичення її киснем.

"Це не 70 або 80-річний пацієнт з імунодефіцитом і діабетом. Крім високого кров'яного тиску, у нього немає інших серйозних медичних проблем", – розповів начальник грудної хірургії в лікарні університету Джорджа Вашингтона Кот Мортман.

Він звернув увагу, що при такому ушкодженні легенів загоєння може тривати довго. Приблизно 2-4% пацієнтів із COVID-19 отримують незворотні пошкодження.

"Я хочу, щоб всі побачили це і зрозуміли, що може трапитися", – сказав Мортман і додав, що "люди повинні поставитися до цього серйозно".

Раніше OBOZREVATEL писав, як коронавірус поводиться в організмі і чому хворі вмирають.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки