Скільки українців перехворіло на COVID-19: лікар назвав цифру та розповів про щоденне зараження

Лікар розповів, скільки мільйонів українців вже перехворіло на коронавірус

Добова кількість інфікованих на коронавірус в Україні наближається до відмітки у 40-50 тис., а загальна кількість перехворілих разом з дітьми може сягати 13-15 млн осіб.

Про це OBOZREVATEL розповів львівський лікар, який лікує хворих на COVID-19 Тарас Жиравецький. За його словами, щоденне число інфікованих українців відповідає статистиці Великої Британії.

"Добова кількість захворілих в Україні така як у Британії – 40-50 тисяч. Правда, там сімейні лікарі не ведуть пацієнтів, як у нас. У них є менеджери, які консультують хворих по телефону, що їм робити, а у нас сімейники більш-менш хоч знають своїх пацієнтів. Думаю, загалом в Україні разом з дітьми 13-15 млн вже перехворіло", – припустив лікар.

Відео дня

За його словами, британці сидять вдома і п’ють тільки один препарат – парацетамол (призначений для збиття температури. – ред), через що пізніше може зростати кількість госпіталізацій.

"Антибіотики вони не приймають, тому їх і "накриває". Хоча на 6-7-му добу потрібно призупинити приєдання бактеріальної інфекції і зменшити рівень запалення. Стаціонари у Британії переповнені, легших хворих переводять у готелі. В Україні лікують інакше, до того ж кожен пацієнт у нас сам вирішує, що йому робити в разі інфікування", – підсумував Жиравецький.

Поміж тим, згідно офіційної статистики, Україна опинилася на восьмому місці серед країн Європи за добовою смертністю від коронавірусу.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в Україні на ранок суботи 16 січня підтверджено вже 1 154 692 випадки коронавірусу. За минулу добу такий діагноз поставили 7729 українцям, із них 2083 було госпіталізовано.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки