Смертельний коронавірус уповільнив темпи: загинули уже понад 1100 осіб

Смертельний коронавірус уповільнив темпи: загинули уже понад 1100 осіб

У Китаї збільшилася кількість померлих і тих, що інфікувалися смертельним коронавірусом, однак темпи зростання цих цифр сповільнилися.

Головне:

  • Заразилися: 44730 (за день +2022 значно менше нових випадків, ніж було 11.02).

  • Жертв: 1114 (+98, також менше нових епізодів, ніж за минулу добу).

  • Видужали: 4741 (+745, більше, ніж раніше).

  • З підозрою на наявність недуги: 16067.

  • Вакцина від вірусу може з'явитися тільки через 18 місяців, заявили у ВООЗ.

Смертельний коронавірус уповільнив темпи в Китаї
Відео дня

Також стало відомо, що чисельність заражених коронавірусом на круїзному лайнері Diamond Princess в Японії збільшилася до 175 осіб. Крім того, співробітник карантинної служби, який проводив обстеження на борту судна, також виявився зараженим новим вірусом.

Міністр охорони здоров'я Кацунобу Като повідомив, що серед госпіталізованих пацієнтів четверо знаходяться в тяжкому стані. Вони підключені до апаратів штучного дихання у відділенні інтенсивної терапії.

Більшість смертей, 1068, зафіксовані в провінції Хубей, що стала епіцентром спалаху хвороби.

Крім того, 8204 людини наразі у важкому стані, ще 185 тис., які близько контактували з хворими, перебувають під наглядом.

Карта поширення коронавірусу в світі

Відомо, що вірус отримав від ВООЗ офіційну назву – Covid-2019.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

  • У Китаї від коронавірусу помер лікар, який першим виявив смертельну загрозу. Влада Китаю кілька тижнів приховувала інформацію про новий вірус і не вживала жодних засобів.

  • Вчені та експерти з хвороб заявили, що спалах коронавірусу в Ухані скоро можуть оголосити пандемією. Такий термін виведе вірус на новий рівень, оскільки він належить до більш глобального спалаху.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки