Смертельний коронавірус запідозрили у п'яти українців

Смертельний коронавірус запідозрили у п'яти українців

В Україні п'ять осіб, які повернулися з Китаю, обстежують на наявність смертельного коронавірусу 2019 nCoV.

Про це повідомила міністерка охорони здоров'я Зоряна Скалецька під час брифінгу. Вона додала, що із зазначеними українцями постійно підтримують зв'язок. (Щоб подивитися відео, проскрольте до кінця сторінки)

"На сьогодні у нас є постійний моніторинг осіб, які повертаються з Китаю. Ми тримаємо з ними постійний телефонний зв'язок, вони знають симптоми, куди треба звертатися. Зараз є три особи, які звернулися по допомогу. У них і ще двох контактних осіб взято матеріали для обстеження і дослідження. Таким чином, є 5 осіб, яких ми перевіряємо на коронавірус", – зазначила Скалецька.

Смертельний коронавірус запідозрили у п'яти українців

Як повідомляв OBOZREVATEL, станом на 11 лютого коронавірус вбив уже 1016 осіб. За добу, з 10 на 11 лютого, зафіксовано 108 нових смертей.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки