Спалах коронавірусу Україні не загрожує: маг розповів, як захиститися

Спалах коронавірусу Україні не загрожує: маг розповів, як захиститися

Жодних передумов для того, щоб в Україні почалася епідемія коронавірусу COVID-2019 або стався спалах COVID-19, немає, стверджує маг ведичної традиції, керівник міжнародної філософської Школи "Древнє Таємне Знання" Ігор Мехеда.

"У нас потужні Сили-Хранителі і вони здатні відвести цю загрозу від нашої землі", – додав він, пише РБК.

За його словами, Україна – країна з великою кількістю "місць Сили", багато областей зі сприятливою енергетикою, це сприяє здоров'ю нації. Крім того, в українців закладений величезний внутрішній потенціал для того, щоб впоратися з будь-якими проблемами.

Ігор Мехеда

"Люди в принципі самі здатні налаштувати за допомогою позитивного мислення свій організм та імунну систему на протидію будь-якій хворобі. Українці в цьому сильні", – розповів Ігор Мехеда.

Крім того, маг дав кілька рекомендацій для тих, хто хоче захиститися від вірусу. Наприклад, медитувати.

"Є багато способів увійти в медитацію і цим посилити потужність нашої імунної системи. Найпростіший спосіб – спробувати осмислити вірші 12 глави "Ріг-Веди". Це не раз призводило до позитивних зрушень у здоров'ї практикуючим ведичну медицину", – пояснив маг.

Є й менш екзотичний варіант – не піддаватися паніці і постаратися мислити позитивно. "Думка людини здатна генерувати події. Якщо ми скажемо твердо: "Вірус слабший за мене, він навіть не підійде до мене", - то так і станеться в реальності. А ось якщо ми будемо боятися – то можемо і реалізувати власні страхи – захворіти самими різними хворобами", – говорить Мехеда.

Мехеда розповів, як захиститися від коронавірусу

При цьому він упевнений, що зараз до проблем і жертв може привести, скоріше, паніка, ніж сам вірус.

"Є багато прикладів в історії, коли натовп, піддаючись панічним імпульсам (у психопрограмуванні вони позначаються літерою D – хаос, деструкція), просто змітав сам себе", – нагадує він.

Мехеда закликає в будь-яких умовах залишатися спокійними. Тому що людський організм, за словами мага, здатний впоратися з будь-яким вірусом, але для цього він повинен бути спокійним, безстрашним і впевненим у собі.

Як повідомлялося раніше, у кінці лютого глава МЗС України заявив, що евакуація українців з китайського Уханя буде продовжена в найближчі дні. При цьому забрати громадян України може одна з країн Євросоюзу.

Нагадаємо також, що 20 лютого евакуація українців із китайського Уханя супроводжувалася масовими протестами в Нових Санжарах, що викликало широкий резонанс у всьому світі. Всі повернулися з Китаю громадяни були абсолютно здорові.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки