Спека не вбиває коронавірус і не заважає йому поширюватися: вчені поставили крапку

50,1 т.
Спека не вбиває коронавірус і не заважає йому поширюватися: вчені поставили крапку

Потепління не зупиняє поширення коронавірусу COVID-19. Два окремі дослідження зруйнували надії на те, що інфекція зникне влітку.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Як пише Daily Mail, американські та канадські дослідники заявили, що ризик передавання коронавірусу знижується тільки приблизно на 1,5% на кожен градус по Фаренгейту вище 77F (25C).

Надії на те, що COVID-19 зникне влітку, зруйновані
Відео дня

Вчені з Університету Торонто розглянули загалом понад 375 600 підтверджених випадків COVID-19 у США і Канаді в березні. Вони порівняли вплив температури, вологості, закриття шкіл, обмеження масових зібрань і соціального впливу на поширення хвороби.

Результати засвідчили відсутність зв'язку між температурою і зростанням інфекції.

Епідеміологиня з канадського університету професорка Діон Гесинк наголосила, що літо не зупинить коронавірус, і важливо, щоб люди це знали.

"З іншого боку, чим більше заходів у сфері охорони здоров'я проводилося в тому чи іншому регіоні, тим більший вплив на уповільнення зростання епідемії. Ці заходи справді важливі", – зазначила вона.

Як повідомляв OBOZREVATEL, французькі вчені встановили, що коронавірус гине протягом 15 хвилин при температурі 92 градуси Цельсія.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки