Стала відома риса коронавірусу, яка робить його таким небезпечним

Стала відома риса коронавірусу, яка робить його таким небезпечним

Найнебезпечнішою властивістю коронавірусу COVID-19 є висока швидкість передачі інфекції.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

У цьому він перевершує грип та ГРВІ, повідомляє Huanqiu з посиланням на китайського вірусолога Чжуна Наньшаня.

Стала відома риса коронавірусу, яка робить його таким небезпечним

Він зазначив, що заразність коронавірусу набагато перевершує аналогічні властивості сезонного грипу і ГРВІ. Саме це робить його максимально небезпечним.

Відео дня

Вчений назвав основні заходи для боротьби з вірусом. Це ранній захист, раннє виявлення, рання діагностика і рання ізоляція. Йдеться про застосування засобів індивідуального захисту, вимірювання температури в місцях масового скупчення людей, госпіталізацію заражених в окремі палати.

Як повідомляв OBOZREVATEL, китайські лікарі назвали небезпеку для пацієнтів, які побороли коронавірус. Після одужання вони можуть страждати хронічними захворюваннями легенів.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки