Степанов припустив відтермінування початку вакцинації в Україні

16,1 т.
Початок вакцинації планується в лютому

Вакцинація в Україні має розпочатися в лютому 2021 року, але терміни можуть зрушитися.

Як заявив на брифінгу міністр охорони здоров'я Максим Степанов, основне питання зараз – це терміни постачання вакцини, які будуть закладені у відповідному контракті з виробниками.

Початок вакцинації планується в лютому

"Ми намагаємось, щоб вакцини якомога раніше були поставлені в Україну і щоб ми могли розпочати весь цей процес вже в лютому наступного року", – зазначив він.

Відео дня

Водночас Степанов припустив зсунення термінів початку вакцинації через поставки вакцини.

За його словами, усі категорії громадян України будуть вакциновані протягом 2021-22 років.

"План вакцинації затверджується відповідним наказом МОЗ. Сьогодні він буде підписаний, затверджений і з'явиться на наших ресурсах", – додав міністр.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки