Ефективне лікування короновірусу в Україні

Ефективне лікування короновірусу в Україні

В Україні планується запуск експериментального проєкту, мета якого – збір гіперімунної плазми з подальшим виробництвом імуноглобуліну для лікування COVID-19.

Про це на брифінгу повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов, передає УНІАН.

Гіперімунна плазма – це плазма людей, які вже перехворіли на коронавірусну інфекцію. Така плазма містить антитіла до COVID-19.

У багатьох розвинених країнах світу імуноглобулін, отриманий з плазми людей, які одужали, знаходиться на етапі клінічних випробувань. В Україні спочатку необхідно таку плазму зібрати, щоб отримати імуноглобулін. Препарат мають намір використовувати на території країни в рамках клінічних випробувань.

Відео дня
Плазма крові людей, які одужали, містить антитіла до COVID-19

За словами Степанова, цей препарат планують внести до протоколу лікування COVID-19, оскільки імуноглобулін, отриманий саме з плазми людей, які одужали, матиме великий терапевтичний ефект в боротьбі з коронавірусною інфекцією.

Збір плазми передбачає не тільки створення препарату, а і об'єднання українців навколо спільної проблеми. Цей пілотний проект допоможе популяризувати донорство та реалізувати бажання людей допомогти оточуючим.

Як писав MedOboz, ліки від виразки ефективно пригнічують реплікацію коронавірусу як в пробірці, так і у тварин.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки