Степанов заявив про закупівлю Україною визнаного у світі препарату проти COVID-19

Україна закупить Ремдесивир для лікування коронавірусу

Україна закупить препарат ремдесивір, визнаний у всьому світі для лікування коронавірусної хвороби.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Про це під час брифінгу 8 липня повідомив міністр охорони здоров'я України Максим Степанов. Він зазначив, що препарат було внесено в український протокол лікування COVID-19 (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

За його словами, були проведені переговори з компаніями-постачальниками ремдесивіру про закупівлю його в кількості, розрахованої на лікування до восьми тисяч пацієнтів.

Відео дня

"Він не був доступний з позиції продажів, його виробляє американська компанія. Зараз ми вже провели певні переговори з компаніями, які отримали ліцензію від американської компанії, і розраховуємо на закупівлю цього засобу", – сказав Степанов.

Міністр додав, що ремдесивір – хороший противірусний препарат, який може дуже ефективно використовуватися під час лікування коронавірусної хвороби.

Відзначимо, що раніше в Україні для лікування COVID-19 використовувався гідроксихлорохін.

Раніше OBOZREVATEL писав, що Європейська комісія схвалила використання першого препарату для лікування коронавірусної хвороби (COVID-19) – ремдесивіру.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки