Створено унікальний експрестест на COVID-19: відповідь через 10 хвилин

Створено унікальний експрестест на COVID-19: відповідь через 10 хвилин

В Індії заявили, що розробили дешевий набір для тестування COVID-19, який займає всього 10 хвилин для виявлення інфекції.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Його створила Індійська державна лабораторія на базі Інституту медичних наук і технологій імені Шрі Чітра Тірунала, передає Tasnim AN.

"Набір для тестування є високоспецифічний для N-гена SARS-CoV-2, і він може виявити дві ділянки гена, які забезпечать те, що тест не провалиться, навіть якщо одна ділянка зазнає мутації під час його поточного поширення", – повідомили індійські вчені.

Відео дня
Тест на коронавірус

Стверджується, що комплект для визначення коронавірусу розміром із ноутбук і повністю відповідає нормативним вимогам Індії.

"Ми перевірили його на відповідність серед позитивних і негативних зразків на COVID-19, і результати були на 100% точними", – наголосили дослідники.

Новинку можна буде використовувати в невеликих лікарнях і аеропортах. Одного набору вистачить, щоб зробити 30 тестів. Зазначається, що для комерційної експлуатації комплекту потрібно отримати обов'язковий дозвіл від держави.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у США запускають виробництво революційних тестів на коронавірус.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки