Суперкомп'ютер обчислив ліки від COVID-19

Суперкомп'ютер обчислив ліки від COVID-19

Медичні препарати симепревір, паритапревір, гразопревір і велпатасвір, які застосовують для лікування гепатиту C, можуть запобігати зараженню COVID-19.

Такого висновку дійшли німецькі вчені з Університету Майнца, які проаналізували ефективність лікарських препаратів у боротьбі з коронавірусом за допомогою суперкомп'ютера MOGON II, повідомляє сайт закладу.

Ліки від COVID-19

Крім ліків, машина визначила, що рослина жимолость японська (Lonicera japonica), яку застосовують у терапії пацієнтів із інфекцією верхніх дихальних шляхів, також може сприяти боротьбі з вірусом.

Відео дня

За два місяці досліджень комп'ютер провів понад 30 мільярдів обчислень і перевірив близько 42 тисяч різних речовин.

"Цей метод комп'ютерного моделювання відомий як молекулярне стикування, і його використовують у науці протягом багатьох років", – розповів один із авторів дослідження Томас Ефферт.

Раніше OBOZREVATEL зібрав всю актуальну інформацію про найперспективніші препарати, які розроблюються в різних країнах світу і можуть стати потенційним засобом від COVID-19.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки