Світ встановив новий рекорд щодо захворюваності на COVID-19 за тиждень – ВООЗ

  • За сім днів такий діагноз поставили понад 2,4 млн хворих

  • Кількість смертей від коронавірусу збільшилася на більш ніж 36 тисяч

  • Усього на планеті зафіксовано більш як 41 млн заражень

Світ встановив новий рекорд щодо захворюваності на COVID-19 за тиждень – ВООЗ

За тиждень з 12 до 18 жовтня коронавірус діагностували у більш ніж 2,4 мільйона людей у світі.

З початку пандемії це стало найвищим показником за сім днів. Такі дані наводить Всесвітня організація охорони здоров'я.

Зазначається, що кількість летальних випадків від наслідків вірусу збільшилася на понад 36 тисяч. Це приблизно відповідає показникам попереднього тижня.

Світ встановив новий рекорд щодо захворюваності на COVID-19 за тиждень – ВООЗ
Відео дня

Додамо, що попередній тижневий рекорд захворюваності на COVID-19 у світі ВООЗ фіксувала з 5 до 11 жовтня, коли вірус виявили у більш ніж 2,2 мільйона людей.

Зазначимо, що станом на ранок 21 жовтня у світі зафіксовано понад 41 мільйон випадків зараження коронавірусом, від наслідків хвороби померли більш як 1,1 мільйона осіб. Щодня на планеті діагноз COVID-19 ставлять понад 250-300 тисячам пацієнтів.

Дані ВООЗ щодо захворюваності на COVID-19 у світі з 12 до 18 жовтня

Як повідомляв OBOZREVATEL, глава Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Аданом Гебреєсус назвав єдиний препарат проти COVID-19, ефективність якого під час лікування хворих із важкою формою доведено.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки