Уже скоро: в РНБО виступили з важливою заявою про боротьбу з коронавірусом

Данилов розповів про тести на коронавірус в Україні

В Україні планують найближчим часом розробити власну тест-систему для діагностики нового коронавірусу 2019-nCoV.

Про це в п'ятницю, 31 січня, в ефірі програми "Свобода Слова Савіка Шустера" заявив секретар РНБО України Олексій Данілов (щоб подивитися відео, поскрольте новину вниз).

За його словами, найближчим часом ця українська система повинна запрацювати.

"Займаються розробкою тест-систем наших власних. Ми вже в середу маємо власну українську тест-систему. Тому що 20-го числа китайці повністю дали всім охочим займатися створенням цих систем. Наша власна система буде найближчим часом", – сказав Данілов.

Відео дня
Данілов розповів про тести на коронавірус в Україні

Нагадаємо, нещодавно в Китаї розробили перші експрес-тести для діагностики нового коронавірусу, який стрімко поширюється світом.

Пропонуємо переглянути відео ефіру:

Як писав OBOZREVATEL, Олексій Данілов також заявив, що в Україні поки немає сенсу вживати екстрених заходів щодо коронавірусу. При цьому 51 українець зараз перебуває в Ухані, звідки виїхати просто неможливо.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки