Тоцілізумаб може вилікувати коронавірус: учені перевірили на хворих

Тоцілізумаб може вилікувати коронавірус: учені перевірили на хворих

Дослідники з Університету Брешії з'ясували, що препарат проти артриту Тоцілізумаб може бути ефективним при лікуванні коронавірусу СОVID-19.

Результати дослідження були опубліковані в журналі Autoimmunity Reviews, передає "La Repubblica". Воно проводилося на ста пацієнтах. Так, у 77% інфікованих після прийняття препарату, стан покращився або стабілізувався.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Як пояснили вчені, дослідження показує, що COVID-19 з гострим респіраторним дистрес-синдромом характеризується гіперзапалювальним синдромом і підтримує гіпотезу про те, що Тоцілізумаб може бути ефективним у лікуванні захворювання.

Відео дня
Тоцілізумаб може вилікувати коронавірус: учені перевірили на хворих

Увага, самолікування шкідливе для вашого здоров'я. Призначати курс лікування можуть тільки лікарі!

Італійське агентство з лікарських засобів також почало дослідження Тоцілізумабу на 330 пацієнтах, яке в даний час знаходиться в стадії розробки.

Відзначимо, препарат Тоцілізумаб зазвичай застосовується для боротьби з ревматоїдним артритом. Але застосування його проти коронавірусу було більш вивчено в КНР на пацієнтах з тяжким респіраторним дистрес-синдромом. Там у більшості випадків Тоцілізумаб дозволяв досягти у більшості пацієнтів нормалізації температури тіла, зниження клінічних симптомів і потреби в кисні вже після одноразового введення препарату (400 мг внутрішньовенно крапельно).

Як раніше повідомляв OBOZREVATEL, в Україні ведуться переговори про постачання препаратів з активною речовиною гидроксихлорохин, яка продемонструвала ефективність в лікуванні коронавируса COVID-19.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки