Це маніпуляція цифрами! Не можна порівнювати летальність від COVID-19 з іншими хворобами

Це маніпуляція цифрами! Не можна порівнювати летальність від COVID-19 з іншими хворобами

Чи можна порівнювати показник летальності від коронавірусної хвороби з іншими хворобами?

З одного боку, показник летальності при CОVID-19 у нас начебто невеликий – 1,9%, біля 2%, але тут ситуація не в статистичному показнику летальності. Ми маємо розуміти, що на туберкульоз або онкологію хворіють 3-7% населення, а на COVID-19 можуть захворіти 70% населення. І загальна кількість померлих буде не 7 тисяч в Україні, а 150-200 тисяч.

Мені здається, що це неправильно, це маніпуляція таким чином порівнювати туберкульоз, онкологію, інсульти, бо кількість людей, яка хворіє іншими хворобами набагато менша.

Відео дня

Якщо 70% населення України захворіють, а 2% помре, то, вибачте, показник смертності перевищуватиме всі разом взяті показники при інсульті, інфаркті, туберкульозі та інших захворюваннях не за відсотком, а за абсолютною кількістю людей.

Летальність при ковіді невисока, але за абсолютною кількістю людей, які потенційно можуть померти та вже померли, вона досить суттєва.

disclaimer_icon
Важливо: думка редакції може відрізнятися від авторської. Редакція сайту не відповідає за зміст блогів, але прагне публікувати різні погляди. Детальніше про редакційну політику OBOZREVATEL – запосиланням...
disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки