У Британії випробують п'ять нових препаратів проти COVID-19: перелік

У Британії випробують п'ять нових препаратів проти COVID-19: перелік

У Великобританії мають намір випробувати п'ять нових препаратів для лікування коронавірусу (COVID-19).

Як пише The Guardian, тридцять лікарень зареєстрували сотні пацієнтів, які виявили бажання взяти участь у дослідженнях.

Після того як у країні припинили випробування гідроксихлорохіну, фахівці почали шукати інші методи лікування. Наприклад, медики мають намір почати застосовувати гепарин, який використовується для розрідження крові. Також будуть задіяні інші препарати, що мають сильні противірусні або протизапальні властивості.

Відео дня
У Британії випробують п'ять нових препаратів проти COVID-19: перелік

"Ми шукаємо сигнал як про безпеку, так і про ефективність, що може знизити серйозність захворювання, скоротити його тривалість і запобігти потраплянню пацієнтів у реанімаційне середовище", – розповів один із дослідників Том Вілкінсон.

Всього заплановано перевірити такі препарати й методи лікування COVID-19:

  • Гепарин – ліки, що розріджують кров. "Це велика липка молекула, що може прикріплятися до вірусів і заважати їм проникати в клітини, а по-друге, вона може чинити важливу протизапальну дію", – зазначив Вілкінсон.

  • Bemcentinib – таблетка, розроблена норвезькою компанією BerGenBio, яка використовується для лікування захворювань крові та володіє сильним противірусним ефектом.

  • Medi3506 – протизапальна ін'єкція, розроблена проти шкірних захворювань і хронічної обструктивної хвороби легень.

  • Calquence – препарат компанії AstraZeneca, який використовується в разі лімфоми мантійних клітин. Був розроблений на випадок важкого запалення легень.

  • Zilucoplan – препарат, створений бельгійською біофармацевтичною компанією UCB, яка вже перебуває в стадії випробувань на предмет потенційного лікування міастенії та скелетно-м'язового розладу.

Зазначається, якщо випробування дадуть позитивні результати, вони будуть включені в більш пізню національну дослідницьку програму, що реалізовується Оксфордським університетом.

Як повідомляв OBOZREVATEL, лікарі знайшли спосіб рятувати легені в разі COVID-19.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки